Anunțuri‎ > ‎

INVITAȚIE Programul cultural „ROMÂNIA CENTENAR”

postat 27 nov. 2018, 05:24 de admin admin   [ actualizat la 27 nov. 2018, 22:45 ]

La 100 de ani de la Marea Unire, când sentimentul apartenenței naționale cuprinde sufletul românilor de pretutindeni, Liceul Teoretic “Constantin Brâncoveanu”, în parteneriat cu Școala generală nr. 178 și Clubul de dans sportiv Pygmalion se alătură spiritului identitar prin activități dedicate sărbătoririi Centenarului.

Ne-am bucura dacă ați accepta să fiți prezenți joi, 29 noiembrie, ora 11.00 la Programul nostru cultural „ROMÂNIA CENTENAR” prin care încercăm să recuperăm parte a valorilor tradiționale.

Colectivul de profesori, elevi și părinți ai Liceului Teoretic “Constantin Brâncoveanu”

Director adjunct,                                          Director,

Profesor Dragomir Martha Carmen             Profesor Darmon Marlena